ملکه انگلیس را با فرش ابریشمی ماشینی به خاک سپردند

فرش ابریشمی ماشینی ساخته شده از ابریشم خالص و الیاف مخلوط بر اساس آن از گران ترین فرش ها هستند.

علاوه بر این، بسیاری از فرش‌های ابریشمی دستباف هستند که باعث گران‌تر شدن آن‌ها می‌شود. اما ابریشم طبیعی یک ماده بسیار دمدمی مزاج است و مراقبت نادرست را تحمل نمی کند.

ما به شما خواهیم گفت که چگونه فرش ابریشمی را در خانه تمیز کنید تا آسیبی به آن نرسد. با تمیز کردن مناسب، همیشه زیبا، درخشان و ابریشمی خواهد بود.

این ابریشم شگفت انگیز
الیاف ابریشم بسیار قوی و شکننده هستند. به عنوان مثال، ابریشم 5 برابر قوی تر از فولاد و 2 برابر قوی تر از کولار است که کلاه های نظامی مدرن از آن ساخته می شود.

فرش ابریشمی ماشینی

در زمان های قدیم، جلیقه های ضد گلوله را حتی از پارچه های ابریشمی بادوام می ساختند! بنابراین فرش ابریشم یک چیز بسیار بادوام است که با مراقبت مناسب می‌تواند ظاهر بازاری خود را برای قرن‌ها حفظ کند.

اما برخی از اشتباهات “کوچک” صاحبان می تواند به طور غیرقابل برگشتی حتی یک محصول جدید را خراب کند.

بنابراین ، ابریشم به هیچ وجه اصطکاک را تحمل نمی کند الیاف آن خراشیده می شوند ، “به هم ریخته می شوند” و به تدریج فرسوده می شوند.

فرش ابریشمی را با برس، پارچه، اسفنج، جارو زدن با جارو سفت و غیره خودداری کنید. با این درمان، مواد ابتدا درخشش ابریشمی خود را از دست می دهند و سپس به معنای واقعی کلمه به سوراخ ها می مالند.

او همچنین گرمای بیش از حد (بالای 60 درجه سانتیگراد)، تغییرات دما، قرار گرفتن در معرض رطوبت و مواد شیمیایی تهاجمی (هم قلیایی و هم اسیدی) را دوست ندارد.

رنگ های مورد استفاده در ساخت نخ سزاوار توجه ویژه است. بیشتر فرش های ابریشمی با طرح های بسیار روشن و پیچیده با جزئیات ظریف مشخص می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.